VIDEOPROJEKTIDVajad reklaami, tutvustust, lühifilmi või mõnda muud projekti videona? Meie suudame oma mitmekülgse tehnikaga viia Teie ideed ellu. Võtame vastu kõik väljakutsed.Kasutame kaasaegset tehnikat. Meie tehnikapargist võib leida erinevaid peegelkaameraid, stabilisaatoreid, GoPro’sid, helitehnikat, valgustehnikat ja droone. Kõik filmitud materjali töötleme kiirelt ja monteerime professionaalselt kokku. Oleme tehnika ja teostuse poolest konkurentsivõimelised teiste suurfirmadega.Meeskonna liikmed omavad aastate pikkust tele- ja teiste videotööde kogemust, kes kõik on omal alal hinnatud inimesed. Ei ole lahendamatuid olukoirdi ega halbu ideid. Meie suurim rõõm on täita Teie soovid ja rääkida Teie lugu.

DROONI PROJEKTIDDroonindus on tänapäeval väga populaarne ning kui Teil on soov saada pilt või video, siis olete õigel leheküljel. Oleme kasutanud droone erinevates kohtades ja oludes, näiteks rattavõistluste filmimisel ning suguvõsakokkutulekute pildistamisel. Oma nõu ja jõuga saame olla abiks kinnisvara pildistamisel. Õhust filmitud materjal annab igale tööle väga palju juurde ja rikastab videot. Meie meeskond omab aastate pikkust droonidega lendamise kogemust. Lisaks oleme projektidele lisanud droonikaadreid, et rikastada pilti. Meil on mitmeaastane kogemus tehes eraprojekte ning teletööd.
IMG_0812

FOTODPakume toredate mälestuste jäädvustamist - tule oma pere või sõpradega kauni looduse keskele fotosessioonile. Meie kogenenud fotograaf aitab ka jäädvustada Teie imelist beebiootust, beebipidu, sünnipäevi, pulmi ja teisi olulisi hetki, mida aastate pärast taas meenutada. Fotod on trükikõlbulikud nii koduseina kaunistama kui ka jagamaks sotsiaalmeedias.
Untitled-6

Nagu ütleb meie slogan: Polar Media - Let us tell your story, siis lubage meil rääkida Teie lugu.


Meie kontaktid