TEHNIKA RENT


Teleprompter TP-300BB

Mugav võimalus tekstide edastamiseks! Enam ei ole vaja aega raisata tekstide pähe õppimiseks ning lõpututele duublitele. Telepromterit TP-300BB on lihtne üles seada ning läbi tarkvara saab tahvelarvutist kuvatavat teksi mugavalt liigutada. tarkvara, tahvelarvuti ja pult garanteerivad suurepärased tulemused soodsa hinnaga. Enam ei pea kulutama meeletult aega lõputute duublite peale

• Sobib käsikaamerate, DSLR ja hübriidkaameratega

• Komplekti kuulub promter, iPad mini ja transpordikohver. NB: pult ei kuulu komplekti.

Hinnakiri:
1-2 päeva - 35 eurot päev
3-…päeva - 25 eurot päev
NB! Hinnale lisandub käibemaks

DJI Ronin-S

• Lihtne ja mugav võimalus sujuvate kaadrite filmimiseks. DJI Ronin-S on kolmeteljeline käsi gimbal, mis sobib ideaalselt DSLR ja hübriidkaameratele.

• Tööaeg ühe akuga kuni 8h

• Kandevõime kuni 3,6 kg

• Käepidemel olevate nuppude abil saab juhtida nii kimbali kui kaamerat

• Komplekti kuuluvad statiiv, gimbal, juhtmed erinevate kaamerate ühendamiseks, kolmeharuline jalg


Hinnakiri
1-2 päeva - 30 eurot päev
3-…päeva - 25 eurot päev
NB! Hindadele lisandub käibemaks.

Rotolight AEOS valgustid (2tk)

Rotolight AEOS on mõeldud foto- ja videograafidele. See on unikaalse üliõhukese disainiga LED-valgusti, mille kaal on alla 1,5 kg ja paksus vaid 2 cm.

Sisseehitatud Elinchrom Skyport välklambi vastuvõtja tagab usaldusväärse juhtmevaba käivitamise kuni 200 meetrini. Võimas ja professionaalne valgusjõudlus (5750 luksi 1 meetri kaugusel), värvitäpsus (CRI: 96+) on parim lahendus ideaalsete nahatoonide saavutamiseks. AEOS on ülim valgusti igas asukohas filmimiseks/pildistamiseks.

Rotolight AEOS-l on integreeritud alumiiniumist käepidemed, statiivil kasutades saate valgustit pöörata 360° ja kallutada 200°.

Valgusefektid CineSFX -funktsioon pakub videotootmise täiustamiseks kohandatavaid kinofilmide valgusefekte, nagu näiteks äike, tuli ja teleri värelus.

Disainer Fade pakub intervjuude jaoks kohandatud fade up/down efekte. Funktsioonid on mõeldud portree- ja asukohafotode ning videote jaoks.

• Komplekti kuulub: 2 valgustit, 2 statiivi, 2 V-Mount akut, juhtmed, 4-osaline filtrikomplekt (täis- ja pooldifusioon, kosmeetiline virsiku naha difusioon ja magenta), kandekott


Hinnakiri

1-2 päeva - 70 eurot päev
3-.. päeva - 60 eurot päev
NB! Hindadele lisandub käibemaks.